5 טעויות של מתחילים בעריכת פודקאסט

מאמרים

כאן נתייחס לחמש מהטעויות הנפוצות ביותר בעת עריכת פודקאסט ולבסוף האם עליכם להעביר את העריכה לפודקאסט אחר. השתמש בחווית העריכה החדשה שלך בפודקאסט כדי להתחיל את פרויקט הפודקאסט שלך עוד היום. מדריך זה יסביר שלב אחר שלב כיצד להתחיל עם פודקאסטים לאודיו ומדוע עליכם ליצור פודקאסט.

פשוט לחץ על הסרטון למעלה וקרא הלאה

כדי למצוא את 10 הטיפים המובילים להקלטת פודקאסטים שנשמעים כמו אנשי מקצוע בפודקאסט. אם עדיין לא התחלת פודקאסט, אני ממליץ לך להוריד את גיליון הצ'אט של הפודקאסט שמגיע עם הפעלת הפודקאסט שלך. לקבלת מידע על עריכה, עיין במאמר שלי "כיצד לערוך פודקאסט ועריכת פודקאסטים" ו"שמור את הפודקאסט שלך "לקבלת טיפים וטכניקות נוספות לעריכת פודקאסטים. בין אם החלטתם לערוך פודקאסט משלכם ובין אם אתם מחפשים דרך לשפר את כישורי עריכת הפודקאסט שלכם, סעיף זה אמור לעזור לכם.

תיארתי מה לעשות

כדי להימנע מחמש השגיאות הנפוצות ביותר בפודקאסט ומדוע כדאי להימנע מהן. להלן תסיסה לגבי כמה מהטעויות הגדולות ביותר שלי, אבל יש 5 טעויות למתחילים שכולם עושים בערך בשלב כלשהו. אלה פודקאסטים נפוצים שפודקאסטים טועים לעיתים קרובות, ושמעתי אותם כל כך הרבה פעמים לאורך השנים שהם מקשים על תיקונם, אז מה אתה עושה בקשר לזה?

התחל עם אתר פודקאסט

כדי שתוכל באמת להפיק את המרב מהפודקאסטים הנהדרים שיצרת. אם זה נשמע כמו מבוא טוב לתעמולה ואסטרטגיות של פודקאסטים שלמדתי בעשור האחרון של הפודקאסט, וכמה טיפים ואסטרטגיות שעכשיו ניתן ליישם על הפודקאסט שלך, אני כאן כדי לחלוק אותם איתך. רשימה זו מכילה טיפים לעריכת פודקאסטים וכלי האודיו הטובים ביותר שיעזרו לך למצוא את הכלים המתאימים לפודקאסט שאתה יוצר.
עבור עוד מידע בנושא של טעויות בעריכת פודקאסט ו5 טעויות של מתחילים בעריכת פודקאסט באפשרותך לבדוק כאן: pod-list.com

כאשר תוכנת הציוד

האירוח והעריכה שלך מוכנה, הגיע הזמן להקליט את הפודקאסט שלך. כפי שציינתי כמה פעמים, אתה יכול לעזור לכל עורך פודקאסטים שאתה מכיר ליצור פרק ערוך היטב על ידי כך שתספק לך חומר מקור טוב. לאחר שתערוך והקלטת קובץ פודקאסט, אתה צריך דרך לשתף אותו עם העולם. אתה יכול לעשות זאת על ידי הקלטת התוכן והעלאתו לדף הפודקאסט שלך.

אמנם העריכה יכולה לגרום לכם להישמע בלתי נסבלים ולא מקצועיים

אך עריכה טובה תעזור לשפר את איכות הפודקאסט שלכם. בין אם תעשו זאת בעצמכם ובין אם תפקידו אותו בידי עורך מקצועי, עריכת שמע של פודקאסט היא השקעה פשוטה המשתלמת מאוד ויכולה להעביר אתכם מפודקאסט לפודקאסט תוך מספר שעות בלבד. השקעה קטנה זו תעזור לכם ללמוד בדיוק מה עליכם לעשות בכדי לשפר את הפודקאסטים שלכם.

אם אתה רוצה ללמוד כיצד להקליט פודקאסט או ליצור פודקאסט וידאו

סיקרנו אותך. אם יש לך תוכנת עריכה והבנת את יסודות ההקלטה, העריכה וההקלטה של פודקאסטים, זה בסדר. אנחנו לא זרים לשאלות או לעריכת פודקאסטים. לאחר שתמצא את התהליך המתאים לפודקאסט שלך, נתחיל בשתי אפשרויות עריכה: ריטוש הפרק. אתה תמיד יכול לדלג על שלב זה בפודקאסט הראשון ולשחק איתו עד שיהיה לך זמן לשפר את כישורי העריכה שלך. תלוי בתכנית העריכה, תוכלו לערוך פרק למשך קומץ שעות לפרק או לקצר את הזמן שלכם עם ניסיון.

פודקאסטים בודדים קלים יותר לעריכה מאשר פודקאסטים בסגנון נרטיבי מכיוון שאינך צריך להתפצל בראיונות

החיסרון הוא שאין לך גישה לתכונות שחוסכות לך זמן כעורך פודקאסט מנוסה. עריכת התג ID3 אינה צעד הכרחי ואינה משפיעה על רישום הפודקאסט שלך ב- Apple Podcasts. ברגע שמתחילים לעשות זאת, הרבה יותר קל ליצור תבנית שניתן לעשות בה שימוש חוזר בכל הקלטת פרק פודקאסט.

הפקת פודקאסט נהדר לוקח זמן ומאמץ

ואתה יכול להיתקע במעגל של הקלטה מחדש ומעבר – עריכה שבסופו של דבר מעכבת את התקדמות הפודקאסט שלך. כל שעליך לעשות הוא להעלות את ההקלטות שלך ולהשתמש בעורך ספציפי להוכחת פודקאסט לבדיקה כדי למנוע את הבאגים הגדולים. אל תדאג, אם תחזור על דברים מסוימים כדי להשיג אותם בפודקאסטים שלך, תחתוך את החלקים הגרועים. ההקלטה או העריכה המחודשת מבטלת את האותנטיות של הפודקאסט, אך אם תימנעו משלוש הטעויות הנפוצות של הפודקאסט, יש יותר סיכוי שיהיה לכם פודקאסט שהמאזינים שלכם יאהבו וישתפו עם חבריהם.

כדי לתת לך רושם ראשוני, חפרנו כמה טעויות נפוצות שראינו בפודקאסטים כדי לתת לך כמה הנחיות לגבי מה לא לעשות במסע הפודקאסט שלך.

Related Posts