5 הטרנדים החדשים בקרב רוכבי אופניים

מאמרים

 השנה החדשה מבטיחה להיות מרגשת עבור טכנולוגיית רכיבה על אופניים ועם התפתחויות בתחום המירוצים האלקטרוניים, מאמנים חכמים וקסדות אופניים חכמות, אני מאוד מתרגש לקראת השנה הזו. בשנה הקרובה, מגמות רבות של רכיבה על אופניים יתמקדו בטכנולוגיה ובמה שיש לה להציע לרוכבי אופניים.

 

הפיתוח והאימוץ של אופניים חשמליים על ידי מותגים ורוכבים

אחד החידושים והטרנדים הגדולים ביותר של השנים האחרונות הפיתוח והאימוץ של אופניים חשמליים. עם העלייה בפופולריות בשנים האחרונות, אופניים חשמליים הפכו לזולים יותר ואיכותיים יותר בכל רחבי השטח. טכנולוגיית אופני המאמן ואופני הכושר משתפרת במהירות, ומוצרי פרימיום ממשיכים לצמוח בפופולריות ככל שהמחירים נעשים נוחים יותר. לכן כנראה שבקרוב את הקסדות לאופנועים יחליפו קסדות אופניים.

יצרני אופניים שמו לב למגמה זו ומציעים ללקוחותיהם אופניים עם יותר תכונות

כגון יותר תושבות, יחסי העברה נמוכים יותר, ערכות מסגרת להרכבה ישירה ושיפורים בבניית אופני קרבון. אופני הפנאי, התחביב והבריאות אילצו את היצרנים להתמקד בעדכון כל חלקי האופניים והעיצוב שלהם. בשנים האחרונות, יצרני האופניים הרחיבו את אופקים על ידי יצירת אופניים אידיאליים עבור חצץ, מרחקים ארוכים ו/או כבישים.

יש כבר סגנונות ודיסציפלינות שונות של רכיבה על חצץ, ואני חושב שהשנה המותגים ימשיכו להגדיר את הקטגוריות הללו של רכיבה על חצץ ולעצב אופניים שיתאימו להם. התוצאה של אופניים שיהפכו נוחים באותה מידה על הכביש והשטח תהיה שההבדל בין אופני אוויר, כביש ואופני חצץ יתפוגג וייתכן שבסופו של דבר נהיה רק כמה קטגוריות כמו כביש, מירוץ ו-MTB. נהיגת חצץ כוללת הכל מרוכבי כביש שצריכים אופניים או צמיג שיכולים להסתובב במסלול פרדות ועד למירוצי מרחקים ארוכים

קסדות אופניים.

בנוסף

עם העלייה בפופולריות של אופני גראבל וסייקלוקרוס, תיירות רכיבה על אופניים צריכה להפוך לפופולרית עוד יותר. כתוצאה מכך, אנו מצפים שתיירות רכיבה על אופניים, כגון רכיבה על אופניים ותיירות רכיבה על אופניים, תעשה קפיצת מדרגה גדולה בפופולריות. כשכל הגורמים הללו מתאחדים במהלך השנה החדשה, נתחיל לראות הרבה יותר אופניים חשמליים על הכבישים. הזינוק העצום כנראה אומר שאנו מצפים לשיפורים מואצים ולשינויים בייצור האופניים החשמליים וקסדות אופניים.

אולי המגמה הבטוחה ביותר של 2022

היא העלייה המתמשכת במכירות האופניים החשמליים. מאז החלה מגיפת קוביד-19 בתחילת 2020, המכירות של אופניים, במיוחד אופניים חשמליים, זינקו. בגרמניה, במחצית הראשונה של השנה החדשה נמכרו כמעט באותה מידה אופניים חשמליים כמו בכל שנת 2018. 

 

ניתן לסווג רכיבה על אופניים כנוסעים או פנאי

אנחנו ממשיכים לדבר על אופניים חשמליים, אבל קשה להפריז בהערכת ההשפעה של הטכנולוגיה הזו על עולם הרכיבה. מוצרים כמו מכשירי GPS נגד גניבות, קסדות חכמות במקום וקסדות אופניים רגילות, מחשבי רכיבה מבוססי אנדרואיד וסוללות אופניים חשמליות קלות במיוחד מעצבים את עתיד הרכיבה על אופניים ברחבי העולם. כן, מרוצי אופניים חשמליים פופולריים כרגע, ואם לשפוט על פי מספר האירועים שנקבעו השנה, Bicycle Adventures צופה שהוא יהפוך לפופולרי למדי.

 

כאשר בלמי חישוק נעלמו מכל החלקים

הצרכנים והתעשייה מצפים הבלמים של העתיד יהיו בלמי דיסק בלבד, בהתאם למעבר ההדרגתי  לבלמי דיסק. אופני מירוצים ושטח היברידיים קיימים כבר שנים, אבל התוספת של בלמי דיסק הידראוליים הפכה אופני מוטוקרוס מהבית הספר הישן לאופני גראבל מודרניים ורב-תכליתיים. ובכן, בעוד שלעולם לא נדע בוודאות, שתי הסיבות העיקריות לכך שצוותים צפויים להישאר עם בלמי דיסק במרוצי האופניים הגדולים בעולם הן משקל והתחייבויות נותני חסות .

 

Related Posts