שיפוצים אמבטיה

מאמרים

כאשר מקשטים חדר אמבטיה קטן, הקפידו לקחת בחשבון מראה גדולה, שתהפוך את חדר האמבטיה הקטן למואר ומרווח יותר – מראה ללא מסגרת המכסה קיר שלם יעילה מאוד. אם אתה מבלה הרבה זמן באיפור, שקול אורות פלורסנט אנכיים משני צידי המראה. כאשר אתה משפץ חללים קטנים כמו חדרי אמבטיה בעליית הגג, עיצובים מושכי עין הם החבר שלך. מכיוון שהפריסה ואפשרויות האחסון סטנדרטיות מאוד, חומרים וגימורים מעניינים הם המפתח לבלוט כל פרויקט שיפוץ חדר אמבטיה.

למי שלא רוצה לשפץ לחלוטין

רעיונות לעיצוב חדרי אמבטיה קטנים יותר ניתן להשיג על ידי החלפת חלק מהאביזרים הישנים ושינוי ערכת הצבעים במצעים או צבע חדשים. מלבד הברזים, המגירות וראשי המקלחת הסטנדרטיים, ישנם עוד גאדג'טים שניתן להוסיף לעדכון חדר האמבטיה שלכם ללא שיפוץ מלא. שיפוץ חדרי אמבטיה מציע הזדמנות טובה לעשות שימוש חוזר בברזים או אביזרים באיכות טובה – חדרי אמבטיה עם קצוות מעוגלים נוטים להיות משופצים – או, כדרך זולה לעדכן את האביזרים הקיימים, אתה תמיד יכול לצפות מחדש או לצפות מחדש את אביזרי האמבטיה שלך. …

ואתה יכול לשפץ את חדר האמבטיה שלך בתקציב

כדי ליצור את אותם גימורים נהדרים ללא עלות. החוכמה היא לבחור את העדכונים שמתאימים לאורח החיים ולשגרת היום-יום שלך – אולי תצטרכו אמבטיה, כי ממש תלכו אליה כל יום; נישה בקיר אם אין איפה לאחסן את השמפו; שני כיורים כי צחצוח שיניים לא חייב להיות מלחמת מרפקים. היו מודעים לשטח המוגבל, לחומרים הרצויים ולעלות התקורה של שיפוץ חדרי אמבטיה לפני יציאה לפרויקט גדול (או קטן).
לעוד מידע על שיפוצים אמבטיה יש לבקר באתר kablanim10.co.il

חדרי אמבטיה יכולים להיות קשים לריהוט

במיוחד כאשר המקום מוגבל. חדרי אמבטיה קטנים לרוב זולים יותר לשיפוץ מאשר גדולים מכיוון שיש להם פחות מדה רבועים. ללא קשר לגודל חדר האמבטיה, בכל פעם שאתה משנה את הפריסה או המיקום של כיורים, אמבטיות ושירותים, העלויות שלך מרקיעות שחקים. שיפוץ חדרי אמבטיה עולים בין 3,500$ ל-10,000$ לחדר רחצה. שיפוץ מלא.

בממוצע

חדר רחצה בגודל 5 על 8 עולה בין 4,000$ ל-8,000$ לשיפוץ. עלות הרחבת חדר אמבטיה נעה בין 125$ ל 150 דולר למטר מרובע, שזה קרוב לעלות הממוצעת של שיפוץ חדר. בטורונטו, שיפוץ חדר אמבטיה בגודל של 3×10 רגל בערך יכול לעלות בין 15,600 דולר ל-45,700 דולר. העלויות הממוצעות עבור שיפוץ חדר אמבטיה בגודל 5 על 7 נעות בין $ 3,500 עד 7,000 דולר.

עם זאת

עבור שיפוץ יוקרתי, צפו להוציא בין 36,000 ל-45,700 דולר על שיפוץ חדר אמבטיה שלם באותו גודל. העלות הממוצעת של חדר אמבטיה משופץ בדנוור נעה בין $ 4,500 עד 12,000 דולר. העלות הממוצעת עבור שיפוץ חדרי האמבטיה של ג'ק וג'יל היא בין 7,000 ל-18,000 דולר עבור שיפוץ מלא.

זה ייקח לך בין 1,000 ל-2,000 דולר

כדי לסגור או להרוס חדר אמבטיה לחלוטין. יכול לנוע בין "כמה אלפי דולרים לקישוט אמבטיה קיימת בת שש ספרות חדר לשיפוץ מעי חדר אמבטיה ראשי ברמה גבוהה", אומר דן דיקלריקו מ-HomeAdvisor. אבל אם אתה מוציא את כספך בחוכמה, סביר להניח שההשקעה שווה את זה. שיפוץ בסיסי בעלות נמוכה עם חומרים פחות יקרים או החלפות קטנות יכול לעלות בין 1,500 דולר ל-5,000 דולר, בעוד ששיפוץ יקר על קצות האצבעות יכול להגיע עד 23,000 דולר.

ה-NKBA מעריך שרוב העלויות הללו הן עבור חומרה ואינסטלציה (כ-29 אחוז)

ואחריה דלפקים ומשטחים (21 אחוז), עבודה (20 אחוז) וריהוט וציוד (16 אחוז). משפצי אמבטיה יכולים לספק לכם הצעת מחיר מדויקת יותר כדי שתוכלו לפנות אליהם לפרטים נוספים. אם חדר האמבטיה שלך דורש עבודה מבנית נוספת, העלות יכולה להיות גבוהה משמעותית. דיברנו עם משפצי אמבטיה של EasyReno והם הסבירו כיצד השתנו העלויות במהלך השנה האחרונה.

נציג את הגורמים השונים המשפיעים על עלות שיפוץ חדר האמבטיה שלכם

כדי שתוכלו לקבל מושג כמה אתם צפויים לשלם במהלך השיפוץ שלכם. עלות משוערת לשיפוץ חדר רחצה ראשי לחדר רחצה ראשי נעה בין 10,000$ ל-25,000$. עלות שיפוץ רצפת חדר אמבטיה תוציא בין 100 ל-3,500 דולר על שיפוץ רצפת חדר האמבטיה. גם רצפות לשיפוץ חדר האמבטיה יכולות להגיע במגוון רחב של עלויות, בהתאם לגודל החדר ולחומר.

להלן עלויות החומר הממוצעות לאריחים הנפוצים באזור האמבטיה

כדי לקבל מושג על העלויות, הכפל רגל מרובע לפי שטח עם עלויות החומר והוסף $5 עד $10 לכל רגל מרובע עבור עלויות ההתקנה, כולל לוחית בסיס, 2 חומרי דיוס וחומרי הנחת. לאחר שחישבתם את המידות המשוערות של חדרי האמבטיה, תוכלו לקבל מושג כמה עליכם להוציא על השיפוץ הבא שלכם.

מחירי תיקון אמבטיה התקנת אמבטיה עולה בין 1,000$ ל-5,500$ ומעלה. עלויות שיפוץ מקלחת עולה בין $1,000 ל-$15,000, תלוי בחומר ובזמן. שיפוץ חדרי אמבטיה עולה בין 100 ל-200 דולר למטר מרובע עבור מהפך מלא.

היבטי שיפוץ מרכזיים שישפיעו על העלות הכוללת כוללים הריסה

הנדסה, עבודות אינסטלציה וחשמל, וריהוט, אינסטלציה וריצוף. עלויות שיפוץ חדרי אמבטיה לנכים שיפוץ אמבטיה לנכים יעלה בין 1,500 ל-9,000 דולר. עלויות הריסת חדר אמבטיה הריסת חדר אמבטיה פנימי עולה בין 1,000 ל-2,300 דולר. שירות זה עולה בדרך כלל בין 1,400 ל-4,000 דולר, או 2,000 דולר לתכנון ו-2,000 דולר לצביעת חדר הרחצה הראשי, או 10% לכל שירות. במקרים מסוימים, העלות יכולה להשתלם במהלך שיפוצים מכיוון שמעצבים יכולים לחסוך כסף בתחומים אחרים.

טכנאי השירות שלך ידאג שכולם יעמדו בלוח זמנים קפדני

כדי להשלים את עבודת הניקיון בזמן. צייר תוכנית קומה מדויקת עבור חדר האמבטיה שלך, או שכור איש מקצוע כדי להשלים אותה. צור ספר עיצוב ופתח חשבון MyLowes כדי לשמור דוגמאות של המוצרים, הרעיונות והחדרים המועדפים עליך. עיין בתמונות אמבטיה של צבעים וסגנונות שונים. כאשר אתם מוצאים עיצוב חדר אמבטיה שנותן לכם השראה, שמרו אותו באלבום היצירתי או פנו לאנשי המקצוע שיצרו אותו כדי לראות אילו רעיונות עיצוב יש להם לבית שלכם. …

ב- Mad City

המומחים שלנו לוקחים את הזמן כדי לנתח את המטרות והחזון שלך עבור שיפוץ חדר האמבטיה שלך לפני שתתחיל, מה שנותן לך את החופש לעצב אמבטיה מותאמת אישית חדשה המושלמת לבית שלך. ב-Bath Planet, המומחים שלנו משתמשים בשיטה מצוינת להערכת חדר האמבטיה שלך על ידי ביצוע מדידות ועיצוב אמבטיה, מקלחת או מסגרת חדשה עבורך. מערכת אמבטיה חדשה לחלוטין המבוססת על המידות שלך, שנועדה ליצור מראה חדש התואם את חזון חדר האמבטיה שלך.

פתרונות אמבטיה משתלמים

כולל מקלחונים, יכולים לעזור לך להחזיר את העצמאות שלך בחדר האמבטיה. מקלחונים הם גם אחד מרעיונות האמבטיה הפופולריים ביותר, למרות שהם תופסים הרבה מקום ושילובי האמבט והמקלחת משלבים את הטוב משני העולמות.

Related Posts