פוליש רצפה

מאמרים

דורון קלין פוליש רצפה 

כל אחד נוקט בגישה שונה לניקוי ורצפות של רצפות, אך אולי שמעתם אנשים מדברים על ניקוי או ליטוש רצפות. במציאות, שני סוגי הניקוי דומים במקצת מכיוון שהם משנים באופן מהותי את מרקם המשטח של הרצפה בעת הניקוי. ישנם קשקשי אבק הנצמדים לפינות, שריטות על רצפות שיש או עץ שקשה להסיר, וכתמים שקשה להסיר. פוליש לרצפה יכול להסיר חלקיקי אבק ממשטחי הרצפה, אך יכול גם להפוך אותם לחדשים.

ליטוש ידני מסוג זה אינו יעיל כמו ליטוש שיש מקצועי

אך זה עדיין יספיק בכדי לשמור על רצפת השיש במצב טוב יותר לאורך זמן. פעל לפי הטיפים הבאים כדי לגרום לרצפות העץ שלך להראות טוב ותוכל לבצע את עבודת הליטוש הבאה שלך. אם אתה מבריק או מלטש את הרצפות שלך, פנה לשירות שרותים איכותי כמו Anago. אנו מציעים רצפות מלוטשות ורצפות העונות על צרכי הלקוחות שלכם, ונוכל לעבוד יחד אתכם להברקת הרצפות.

אנו מתמחים בשירותי ליטוש וליטוש לרצפת עץ המחדשים את הרצפה שלך

מבטלים ביעילות נזקים קודמים ומעניקים לרצפות עץ ישנות מראה מדהים. אם יש לך רצפת עץ בת מאות שנים ושחוקה, הצוות המנוסה שלנו יכול לגרום לה להיראות כמו חדש עם שירותי השיוף הרצפה שלנו. אנו יכולים לנקות, ללטש ולהפיח חיים חדשים בעצי הקשות שלך, ולחסוך לך זמן ומאמץ. ריצוף עץ מטפל בשיוף בארה"ב שלנו בזהירות ובמקצועיות מירבית ומאפשר לנו להציע לך הגנה מפני אירועים עתידיים.

מכונת הליטוש לרצפת האבן שלנו מלטשת את השריטות הקטנות ביותר, ויוצרת מראה חלק ונוצץ. אנו מלטשים רצפות אבן במכונה שלנו ומבריקים כל שריטה קלה כדי ליצור רושם חלק ונוצץ יותר.

פוליש מקצועי יכול להפוך את הרצפות שלך למבריקות ומבריקות

לשפר את מראה הרצפה ולהפוך אותה להרבה יותר אטרקטיבית. פוליש יוצר ברק רב יותר ומלטש את הרצפה מהר יותר, אך ליטוש גורם גם לרצפה להתבלות מהר יותר. יש לבצע את ליטוש הרצפה בזמן מסוים, אחרת אנשי מקצוע לא יוכלו לבצע משימה זו מבלי לפגוע ברהיטים. דאגו ללטש במהירות גבוהה, למרוח מספיק לכות משטח וללטש את הרצפה מספר פעמים תוך זמן קצר.

המשך לקרוא כדי לגלות מה המשמעות של התנאים הבסיסיים לניקוי רצפות ולמה החברה שלך עשויה להזדקק לניקוי רצפות וליטוש. אם אתם רוצים לדעת האם הרצפה שלכם זקוקה לליטוש או ליטוש, חברת הניקיון המוסמכת שלנו תשמח לסייע לכם.

שים לב שלליטוש רצפות בטון נדרשת מכונת ליטוש כבדה מיוחדת המצוידת בדיסק יהלום המגרס בהדרגה את המשטח לרמת ברק וחלקות רצויה

בזמן שטיח רצפות אבן משתמש במכונות השחזה ובנייר זכוכית עם גרגרים שונים, השחזת רצפת אבן משתמשת בשוחקים יהלומים בשילוב עם מים כדי להקשיח את המשטח לברק רך. במכונה המלטשת רצפות אבן משתמשים בתמיסה כימית בכדי להעצים באמת את בהירות האבנים.

לסוגים מסוימים של רצפות פרקט מודרניות, למשל, יש משטח אטום שלא צריך להיות שעווה. במקום זאת נדרש ליטוש על בסיס מים עם שילוב של מים, נייר זכוכית ושוחקים יהלומים.

לעתים קרובות

הרצפה משייפת, מלוטשת ומלוטשת לסירוגין, ולעתים קרובות יש להסיר את השכבה העליונה מהרצפה כדי ליצור את הברק. פוליש מתייחס ליכולת ליטוש רצפות במהירות גבוהה יותר להשגת ברק אופטימלי, ואילו פוליש יכול להתייחס לניקוי שיורי וליטוש של רצפות. פוליש משתמש בתהליך כבד להסרת מהמורות וצ'יפס ומעניק לרצפה שלך ברק חדש שכולם בבניין שלך יאהבו.

לריצוף עץ בארה"ב יש מוניטין ללא תחרות בכל הנוגע לשירותי ליטוש וליטוש

ואנחנו החברה הנכונה ביותר עבור האפשרויות הטובות ביותר לצרכי הריצוף שלך והמחירים הטובים ביותר כאשר אתה בוחר בחיפוי הרצפה שלך. רצפת בטון מלוטשת עמידה במיוחד כל חייה וזקוקה לתחזוקה מועטה בכדי לשמור על הברק היפה שלה. זה יכול להראות מודרני למדי ובעל עלויות תחזוקה מינימליות, כך שאין צורך ברצפה איכותית, יקרה ומלוטשת.

הצוות המאומן שלנו מרחיב את השירותים המודרניים ביותר לליטוש רצפות

כדי להצעיר ולייפות סוגים שונים של רצפות. אנו משחזרים את מראה הרצפה שלך ומלטשים אותה על ידי כך שהיא תהיה חלקה ככל האפשר עם ציוד בסיסי ומעט עבודה ידנית. מומחי ליטוש הרצפה שלנו הם בעלי המומחיות הגבוהה ביותר בשירותי פוליש ורצפה.

לאחר הסרת הכתמים

הרצפה נאגרת בצמר פלדה ואז מנקים אותה במאגר במהירות 175 סיבובים לדקה. כל מה שאתם צריכים זה משטח גבס וליטוש רצפה מעץ רגיל, המועבר בכמות הנכונה של ליטוש להשגת המראה הרצוי. אנו משתמשים בגלגל השחזה 1, בפלטת ליטוש 2 ובכימיקלים נוספים כדי לשפר את הברק של הרצפה שלך. שיוף רצפות עץ וליטוש רצפות באמצעות סמרטוט או מגב נועד להתאים את המשטח לציפוי הסופי, לשטח את הרצפה ולמנוע פגמים כלשהם.

 

Related Posts