עורך דין תעבורה מומחה למכון הרפואי לביטחות בדרכים

מאמרים

על פי נתוני מכון הביטוח לבטיחות בדרכים, 3,373 בני אדם מתו בתאונות חמורות של משאיות בשנת 2011. כתוצאה מכך, נפגעים בתאונות שבהם מעורבים כלי רכב כבדים נוטים להיות חמורים יותר מאשר בתאונות דרכים. על פי נתוני המכון הלאומי לבטיחות בדרכים, שלושת רבעי הפצועים וההרוגים בתאונות משאיות נגרמים כאשר רכב מתנגש במשאית.

לא כל מי שנפגע בתאונת 18 גלגלים הוא הנוסע ברכב שגרם להתנגשות. ישנן פגיעות רבות שיכולות להתרחש בתאונת דרכים. חומרת הפציעות תלויה בפרטי התאונה, למשל במהירות בה נסעו המכוניות ואיפה התנגשו.

אם תאונת משאית פוגעת בך או באדם אהוב

פנה לעורך דין מנוסה לנפגעי גוף בלאס וגאס. עבוד עם עורך דין מנוסה בתאונת דרכים או פציעה שמבין את מורכבות המקרה שלך. אם נפגעת בתאונה או שהיית נהג מנומנם, עליך לדבר עם עורכי דין מנוסים בתחום נזקי גוף.

קבל סקירה חינמית של המקרה שלך על ידי שיחה עם עורך דין לתאונות הולכי רגל בקליפורניה שמבין את מורכבות התביעות בתאונות הולכי רגל

יש לנו עורכי דין מנוסים של תאונות הולכי רגל ואנשי מקצוע שייצגו אתכם לנזקים מרביים. אם נפגעתם בתאונת משאיות, עליכם לדבר עם עורך דין מנוסה בנושא נזקי גוף.

אם נפצעת בתאונת הולכי רגל

פנה לחוק קרסני, עורך דין מנוסה לתאונות הולכי רגל בקליפורניה, כדי לנווט בין החוקים המסובכים בקליפורניה. יש לנו מומחים וצוותי תאונות הולכי רגל בקליפורניה החוקרים את נסיבות התאונה, מגישים תביעה בגין נזקים מרביים ומבטיחים שלקוחותינו יקבלו את מה שהם צריכים בכדי לכסות חשבונות רפואיים, אובדן שכר וכאב וסבל. יש לנו גם עורכי דין וחוקרים לתאונות בקליפורניה שמסוגלים לנהל משא ומתן עם חברות ביטוח שינסו לשלם כמה שפחות, או אפילו פחות אם תירשם.

המועצה לביטחון לאומי (NSC) עוקבת אחר המגמות בתאונות משאיות מסחריות

ה- NSC אוסף נתונים ממגוון מקורות, כולל המינהל הלאומי לבטיחות בדרכים (NHTSA), מכון הביטוח לבטיחות בדרכים (IIHS) וארגונים ממשלתיים ועמותות אחרים, בכדי לספק תמונה ברורה כיצד משפיעות תאונות אלה על נהגים אמריקאים. בְּטִיחוּת. הבה נבחן מקרוב כיצד תביעות לפיצויים בהובלת משאיות מסחריות עובדות ומה הקורבנות צריכים לדעת על כך.

המינהל הלאומי לבטיחות בדרכים בדרכים (NHTSA) דיווח לאחרונה על כמה חדשות מטרידות אודות מקרי מוות הולכי רגל ומגמות שרוב קבוצות הדרכים אינן חולקות

לטענת המועצה לביטחון לאומי, מספר תאונות המשאיות בהן נפגעו והרוגים עלה מאז 2009, הן מבחינת המספר הכולל והן מאחוז התאונות.

יותר מ -6,000 הולכי רגל נהרגו בתאונות דרכים בשנת 2016, עלייה של 9% לעומת השנה הקודמת. הם היוו 16% מכלל מקרי המוות בדרכים בשנת 2016.

בממוצע הולך רגל מאבד את חייו בתאונת דרכים כל שעתיים ונפצע כל 1.5 שעות. רוכבי אופניים מהווים 1% מתנועת הכבישים, אך הם מהווים 2% מכלל ההרוגים בדרכים מדי שנה.

אם אתה או אדם אהוב נפצעת בתאונת אופניים בגלל שמישהו מתנהג בצורה מסוכנת

רשלנית או מוסחת, עליך לדבר עם עורך דין לתאונות אופניים בקונרו על פגיעותיך בהקדם האפשרי. בתאונת אופניים בקונרוס, טקסס, היה צריך לטפל בקורבן בבית החולים לאחר העבודה מכיוון שהוא הרגיש שאין לו ברירה.

לאחר תאונת אופניים, עליכם לדאוג לצרכים הרפואיים המיידיים שלכם. חשבון בית החולים הראשון שלה לאחר התאונה הוא רק קצה הקרחון.

אם אתה או משפחתך נפצעת בתאונת דרכים

תלמד בדרך הקשה עד כמה זה יכול להיות הרסני ועד כמה זה יכול להיות הרסני לכלכלת משפחתך ואיכות חייך. במקרה של תאונות בהן מעורבים כלי רכב מנועים, גם אם הנהג אשם, נראה שזה לא הוגן שמישהו טעה. עם זאת, יש לך שימוש נגד נהג רשלני ובעזרת עורך דין מנוסה בגין נזקי גוף, ייתכן שתוכל לתבוע פיצויים.

בניגוד לתאונות דרכים אחרות, התנגשויות ברכבים מסחריים כרוכות ברמת סיבוך שונה בקביעת האחריות. פגיעות גוף פוגעות לרוב לא רק בנהג, אלא גם בחברת השילוח, בכמה מובילי ביטוח ועוד.

נהגי משאיות צריכים לעמוד בכללים רבים יותר מכל רכב מנועי אחר בכביש לגבי הנזק שמשאית יכולה לגרום במקרה של תאונה

אחת מהן היא מה שמכונה 'תקנת שירות לפי שעה', הקובעת מתי נהגי משאיות חייבים להיות על הכביש ומתי הם יכולים לקחת הפסקה. כללים אלה מגנים על נהגי המשאיות מפני שיפוצים על ידי החברות בהן הם עובדים.
עבור עוד מידע בתחום של עורך דין מכון רפואי לבטיחות בדרכים ועורך דין תעבורה מומחה למכון הרפואי לביטחות בדרכים באפשרותך לגלוש לאתר tabura.co.il

אם נהג מפר התחייבויות קפדניות של בדיקת נאותות

ניתן להטיל עליו אחריות פלילית ואזרחית. על פי חוק זה העונשים גבוהים: אם נהג יורשע בעזיבת זירת תאונה עם נזק אישי, הוא יכול לקבל עד 8 נקודות מנציבות הרכב בנוסף לעונשים וקנסות אחרים. גם לאחר טיעון אשמה או הרשעה, אין לחוק כל השפעה על תביעה אזרחית בגין תקיפה.

נהיגה בשכרות

היא הגורם המוביל למקרי מוות ופציעות בתאונות דרכים במנוע בנבאדה וברחבי המדינה. כלי רכב מנועים הם מכונות חזקות העלולות לגרום לפציעות משמעותיות בהתנגשויות. על פי DrinkingandDriving.org, בממוצע 12,000 אנשים מתים מדי שנה בתאונות הקשורות ל- DUI, ולמעלה מ- 900,000 נהגים נעצרים בגין DUI ו- DWI מדי שנה, ושליש מלא מהם בגין נהיגה בשכרות.

המומחה יתן עדויות על תחזוקת כבישים

מצב דרכים, אחזקת דרכים, שחזור תאונות דרכים, טכנולוגיית תנועה, רמזורים, תמרורים, מערכות תעבורה, תקנות ותקני תעבורה ונושאים אחרים. הוא או היא יציגו דוחות על סלילת כבישים, סלילת כבישים ובניית כבישים. המומחה יתייחס גם למבחני ריסוק, תאונות דרכים, המרות, שלטי הסחה ומחסומי ריסוק.

Related Posts