מהו באנג

מאמרים

יצרני באנגים שיפרו את העיצוב המקורי עם חורי קרבורטור, תאי מים גדולים יותר, קערות נשלפות, גבעות למטה ומחזורים לסינון עשן סיר. באנג'ס עשויים זכוכית או פלסטיק והשתמשו בקערה, גזע ומים ליצירת עשן. הם השיטה המועדפת לעשן מריחואנה עבור אנשים רבים מכיוון שהם גוררים עשן מריאות המשתמשים, חושפים יותר ריריות לעשן ומגדילים את המשתמש מבלי לשתות יותר מריחואנה. באנג הוא חומר בלתי חדיר לאוויר ולמים.

באנג

הוא קבוצה של באנגים או מכשירי עישון קנאביס בהם יש לו חדר מים אחד או יותר לסנן ולצנן את העשן. המטרה מרכזית של באנג היא קירור וסינון עשן על ידי סינון מים. הסיבה העיקרית לכך שבאנג מסנן עשן חם דרך המים היא לשלוח אותו דרך הצינור ולקרר אותו לזמן מה לפני שהוא פוגע בריאות.

ישנן דרכים רבות לתאר באנג

אך הפשוטה ביותר היא שמדובר בצינור עישון גדול המסנן את המכה ומקרר את המכה במים. אנשים רבים מאמינים כי עישון בבאנג עדיף על עישון רגיל ללא סינון מכיוון שהמים לוכדים חומרים מסרטנים ורעלים רבים מה שהופך את המכה לפחות חמורה. כפי שהשם מרמז, בועה היא מכשיר עישון הדומה ל- BONG, אך משתמש במים ליצירת בועות במקום סינון העשן.

באנג הוא מכשיר מלא במים המשמש לעישון קנאביס, המכונה גם מריחואנה. הוא מוגדר כמכשיר המשמש לעישון קנאביס, טבק ושלל חומרים צמחיים אחרים באמצעות מערכת סינון מים-קרח. באנג הוא השם הנפוץ לנרגילה המשמשת לעישון.

באנג

הידוע גם בשם נרגילה, הוא מכשיר סינון המשמש לעישון קנאביס, טבק וחומרים צמחיים אחרים. באנג (או, כפי שאתה אולי יודע, המונח בדיבור Bubbler או Binger) הוא נרגילה המשמשת לעישון קנאביס. נרגילה של באנגס היא מערכת עישון מריחואנה שמקררת את העשן ויש לה השפעה חזקה יותר.

לרוב בלוני המים יש אביזרים וסינון מתקדם שנועדו לשפר את חווית העישון ולשפר את התפקוד הכללי של הנרגילה

פרקולטור הוא פיסת זכוכית המנקזת את העשן כשהוא זורם במים, יוצרת אפקט מבעבע, ובסיס פשוט או באנג צינור כמתואר לעיל. העשן מסונן דרך המים ועובר מעל המרפסת, גליל של פיסות זכוכית, דרך חור המחובר לקערת הבאנג.

הרעיון הבסיסי של באנג

הוא קירור עשן בשאיפה על ידי הנחייתו באחד מכמה תאים מלאים במים או קרח. העשן משריפת הקנאביס נכנס לבאנג דרך הקערה, הגבעול והמים. לצינור או לבאנג יש קערה שבה עשן הקנאביס עובר דרך הגבעול אל תא המים שבו הוא נשלף החוצה.

היתרון העיקרי בבאנג

הוא בכך שהוא מסיר רעלים, מה שאומר שהמים בבאנג מצננים את העשן ונותנים פחזניות רכות ויפות, והוא מסנן ומקרר את העשן כדי לשמור על טעם הקנאביס והתפיחות הרכות. למשך זמן רב יותר מאשר אם העשן נלחץ לתוך הגרון. הדבר הנפלא בבאנגס הוא שהעשן הקריר שמייצר הקנאביס שלך נשרף באופן שווה כי בסיס המים חם או קר. הדלקת עשבי תיבול וטעינת קערה לתוך באנג ושאיפת העשן דרך מים זורמים מקררים הכל, ממש כמו נרגילה.

החלק התחתון או התחתון של באנג מכיל מים המשמשים לצינון העשב

הקערה מלאה במים ומוחדרת לתוך הבאנג והחומר מואר כך שהעשן נשאב דרך המים ויוצר עשן חלק יותר מאשר בשיטות עישון אחרות. הצינור מעביר את העשן מהקערה לתחתית מסנן הבאנגס עם המים.

באנג צינור

הוא מבנה צינור פשוט עם תא מים למרגלות הבאנג המסנן את העשן. לכל פרב באנג משולש יש שלוש רמות של תאי מים עצמאיים, שלכל אחד מהם יש פרקולטור יעיל המכיל את דיפוזיה העשן וסינון מים בבאנג. בבאנג דו-תאי בועות מים מהעשן נכנסות לצינור המוביל לתא שני מתחת לקו המים, ומנפח את העשן בפעם השנייה במים כדי לקרר אותו.

באנג עם תא גדול ומערכת סינון מים מאפשר מכות גדולות יותר

עשן קריר יותר וכמויות צינור גדולות יותר מאשר מפרק. באנג טוב מציע את הפשטות והמיידיות של צינור פרחים מיובש, מקל על מכות רכות ומונע עשן קשה ויבש מסינון מים. לאנשי מקצוע שיש להם ימי עבודה ארוכים ומעט עשן עקב סינון המים, לא מומלץ להשתמש בבאנג צינור ישר, אך באנג צינור מבטיח באנג יעיל יותר, שממלא את תפקידו הבלעדי.

זכוכית

נרגילות וקערות מגיעות בצורות וגדלים רבים, כך שלא תצטרך לדאוג לבלבול שבקצה שלך ותוכל לדעת מה מתאים לאורח החיים שלך. באנג הוא אנכי ומורכב מבסיס עם מים הנכנסים לתא שממנו נשאב העשן. אוויר צח מהבאנג נלקח מחור העשן הנותר האחרון (הידוע גם בשם חנק הפחמימות, הפחמן, הברוס, השורט, חור הפחמימות או החור), שהוא החלק הנמוך ביותר של באנג, שבו מפלס המים מכוסה ונפתח. במהלך תהליך העישון כדי לאפשר לעשן לחדור לדרכי הנשימה.

 

Related Posts

מאמרים

סמל החטופים

ב"סמל החטופים" צולל המחבר למעמקים העמוקים של נפש האדם, בוחן נושאים של אובדן, ייאוש, תקווה וחוסן. הנרטיב הוא שילוב שובה לב של מתח, מסתורין, רגשות

מאמרים

מדפים מעוצבים

סקירה זו מתעמקת בעולם המדפים המעוצבים, בוחנת את המשיכה האסתטית שלהם, הפונקציונליות וההשפעה על ניצול החלל. המחבר בוחן סוגים שונים של מדפים, חומרי הבנייה שלהם