מגזין משפחה

מאמרים

לטיציה מרסילי לא רק שיש סובלנות לכאב גבוהה, הסבירה אלואסי ווד, אלא גם חלקים גדולים ממשפחתה. הוא מראה סימנים של נכות נפשית שנצפו בעבר, אך מסיבות שטרם מובנות על ידי מדענים, הפרעה בחוסר רגישות לכאב. חשוב מכך, היא מרגישה כאב בכמויות קטנות.

קוקס

"צייד גנים" המוצהר על עצמו, מילא תפקיד מרכזי במחקר Nav17 כפוסט דוקטורט בקיימברידג '. USC הוא מגזין ההדפסה הוותיק של אוניברסיטת דרום קליפורניה לקהילת הסיפורים הדיגיטליים. אנו מודעים לפוסט בפייסבוק של עובד לשעבר במגזין משפחת לקסינגטון.

הטיפים והמאמרים המועילים שלנו כתובים בפורמט מושך וידידותי לקוראים

משפחת טרויאנית USC מדפיסה ושולחת את המגזין שלנו בכל סתיו ובאביב לבוגרים, חברים, הורים וסטודנטים בהווה עם כתובות בארה"ב. אם ברצונך לשלוח עותק לתיבת הדואר שלך, אנא מלא טופס זה כדי לבקש מנוי דואר אלקטרוני בחינם.

כל גיליון מתמקד בנושאים רלוונטיים ומתייחס לנושאים ואתגרים העומדים בפני רופאים ומשפחות

תוך התמקדות מיוחדת בארבעת שלבי החיים ברפואה: לימודי רפואה, תושבות, הכשרה למלגות, שנים של תרגול פעיל ופנסיה. טורים רגילים מכילים מידע אודות טיפולים טבעיים, תזונה, בריאות ועוד. מידע נוסף ותובנות ניתן למצוא ב- PhysicianFamilyBlog התקופתי.

דייוויס עבדה עם האמן האלקטרוניקה דיין הירסן לבניית מבנה של עצים ומוטות לאחסון טנקים

קולטי מים, ישיבה, צינורות, חיישנים וציוד אחר. כאשר שלושת האמנים עשו את הכנים, הם רצו שכל שכבה תשקף את השכבות הגיאולוגיות של פארק רייליארד. כתוצאה מכך, הם בנו מעין דוכן, ומילאו שכבה אחת אחרי השנייה בחימר, בחצץ, בחול ובמים.

ישנם שני טונות של סלעים ובריכה קטנה שדייוויס גילף מקצהו השטוח. אם המים במיכל מתאדים, חיישנים צריכים להגיד למיכל לשחרר כמות קטנה של מים. המבקרים יכולים ללחוץ על כפתור כדי לשחרר את המים לפני שהם מתייבשים.

הגבעולים הלבנים שלה מעוטרים בכובעים אדומים בוהקים המעוטרים בכתמים לבנים קטנים. אתם אולי מכירים ואוהבים את האחים צ'מרקובסקי מהעונות הרבות של "רוקדים עם כוכבים" של ABC.

למידע מורחב בתחום של מגזין משפחה ניתן לגלוש לאתר magazin-e.co.il

Related Posts

מאמרים

סמל החטופים

ב"סמל החטופים" צולל המחבר למעמקים העמוקים של נפש האדם, בוחן נושאים של אובדן, ייאוש, תקווה וחוסן. הנרטיב הוא שילוב שובה לב של מתח, מסתורין, רגשות

מאמרים

מדפים מעוצבים

סקירה זו מתעמקת בעולם המדפים המעוצבים, בוחנת את המשיכה האסתטית שלהם, הפונקציונליות וההשפעה על ניצול החלל. המחבר בוחן סוגים שונים של מדפים, חומרי הבנייה שלהם