יעוץ משכנתא

מאמרים

התרסקות הבורסה ב -2008 הראתה שברוקרים רבים סיפקו ללקוחותיהם משכנתא שהם לא יכלו להרשות לעצמם באותה עת. רוכשי דירות רבים הניחו כי סוכנים יציעו להם עסקה טובה יותר מכפי שהם יכולים בכוחות עצמם, אך זה לא היה המקרה.

כאשר אתה רוכש בית או מממן מחדש

מתווך יכול לעזור לך למצוא את המשכנתא הטובה ביותר לצרכים ולמצבים הספציפיים שלך. ממציאת התעריף הטוב ביותר ועד העמלות הנמוכות ביותר, למילוי הבקשה והשלמת ההלוואה בזמן, מתווכי המשכנתאות מכירים את כל התהליך.

מתווך משכנתאות הוא איש מקצוע פיננסי מורשה ומוסדר, המתפקד כמתווך בין לווה למלווה. ברוקרים מזהים הלוואות העונות על צרכי הלווים ומשווים ריביות ותנאים עם אלו שאין לרוכש הבית.

לברוקרי משכנתאות יש את היכולת להציע מוצרי משכנתא באמצעות רשת מלווים

ונותנים להם גישה לרשת רחבה יותר מגוון מוצרים מאשר קציני הלוואות המוגבלים על ידי הצעות הבנק שלהם. מתווכי משכנתאות העובדים באמצעות חברת תיווך למשכנתאות מנהלים משא ומתן עם מלווים רבים כדי למצוא הלוואות ללקוחותיהם.

מתווכי משכנתאות הם אנשי מקצוע פיננסיים שעובדים עם מגוון של מלווים ומציעים מגוון רחב של תוכניות הלוואה לצרכנים

מתווכי משכנתאות מתאימים ללווים עם מלווים ספציפיים ותוכניות הלוואה המתאימות ביותר לצרכיהם, לעתים קרובות תמורת עמלה או עמלה. מנהלי הלוואות מציעים את אותה משכנתא בנקודות מחיר שונות: עלות הסגירה של ההלוואה בריבית הגבוהה ביותר, בנקודת ההנחה של ההלוואה, בעלות המקדימה או בריבית מופחתת.

מתווכי משכנתאות עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם כל אותם מעורבים אד בתהליך ההלוואות

סוכני נדל"ן, מבטחים וסוכנויות סגירה – כדי להבטיח שהלווים יקבלו את העסקה הטובה ביותר מהלוואה להלוואה. ברוקרים לוקחים משכנתא, מפקידים אותה אצל מלווה ומשלמים אותה עם השלמתה.

מתווך המשכנתאות משווה את הלווה עם המלווה והמלווה מאשר את ההלוואה. הלווה בוחר את מבנה ההלוואה ומשלם 2% מהעמלה לברוקר כדמי לווה. כאשר ההלוואה נסגרת, הברוקר מרוויח עמלה של 1% – או 4,000 $ – מהלווה.

מטרת הברוקרים היא להכניס אותך למשכנתא כדי למקסם את הפיצוי שלהם. העמלות משתנות בהתאם לגודל המשכנתא והמלווה. רוב המלווים משלמים מגוון דמי יציאה וחיובים שאתה יכול לראות בדוח האשראי שלך.

לאחר ששילמת את ההלוואה

המלווה יעבוד איתך ועם מתווך המשכנתאות שלך כדי לעבוד עם מחלקת האבטחה הבנקאית, הסוכן הסופי, חברת הדירוג וסוכן העיזבון שלך כדי להשלים את העסקה בצורה חלקה ובתוך מספר ימים. Better Mortgage אינה גובה עמלות מלווים, ולמלווים מקוונים כגון Better Mortgage יש אתרים שבהם תוכל להתחיל ברגע שאתה מוכן.

על פי החוק, חוק דוד-פרנק אוסר על מתווכי משכנתאות לגבות מלווים עמלות נסתרות על סמך תגמולם ולא ריבית. מתווכי משכנתאות צריכים לשלם למלווים ולווים, אך על פי חוק הם לעולם לא עושים זאת.

לווים מעודדים להסתכל סביב מתווך משכנתאות ולשאול כמה עמלות הם יכולים לצפות, שיכולים לנוע בין 1% ל -2% מסכום ההלוואה. עמלות אלימות יכולות לנוע בין PS300 ל PS500 ללקוח, כאשר כמה מתווכים גובים עד PS1,250.
למידע מורחב בתחום של יעוץ משכנתא עליך לבקר ב- bituach-ins.co.il

ברוקרים יוצרים וסוגרים הלוואות משכנתא למלווים ולווים

הם עורכים דוחות אשראי מקונים, בודקים את הכנסותיהם והוצאותיהם ומתאמים דוחות אשראי. ברוקרים עובדים עם מגוון מלווים, כולל בנקים מסחריים, איגודי אשראי, חברות משכנתאות ומוסדות פיננסיים אחרים העובדים עם חברות תיווך.

הם יכולים גם להציע הלוואות דירה והלוואות דירה. מלווים מומחים כגון משכנתא רקטות למשכנתא ומשכנתא טובה יותר מתלכדים לעתים קרובות. הם עשויים להציע שירותים פיננסיים אחרים, כגון כרטיסי אשראי, צ'קים וחיסכון.

זה דבר טוב, אבל גמישות זו יכולה להקשות על קבלת משכנתא. אתה יכול לקבל עצות כיצד לקחת הלוואה לבית אם ההכנסה שלך משתנה.

אין סוג אחד של משכנתא שעולה על כל האחרים. ישנן מספר תוכניות שיכולות להתאים לך וחיוני שתדון באפשרויותיך מול בעל המשכנתא שלך. תרצה להשוות בין תוכניות הלוואה ולדרג הצעות ממלווים ישירים לפני שתגיש בקשה לבד ותעריך אותן.

אם תחליט לכלול עלויות סגירה בהלוואה

תקבל ריבית נמוכה יותר, אך יהיה עליך לנצל את האשראי המלווה עבור הריבית הנמוכה יותר על ידי שינוי יחס ההלוואה לערך (LTV). . זהו שיקול חשוב שכן ייתכן שיהיה עליך לבצע ביטוח משכנתא פרטית (PMI) אם סכום ההלוואה החדש שלך עולה על 80% משווי הבית המשוער, מה שיכול להעלות את התעריף החודשי שלך. הטווח ארוך יותר והשיעור החודשי נמוך יותר אך העובדה שהריבית קבועה פירושה שהריבית שלך נשארת זהה לאורך 30 השנים של ההלוואה המקובלת בריבית קבועה.

רוב המלווים מציעים הלוואות עם DTI של 43% לפחות ללווים בעלי ערך אשראי. לחישוב ה- DTI שלך, המלווה מוסיף את תשלום החוב החודשי הקיים שלך לתשלום המשכנתא שלך עבור ההלוואה החדשה ומחלק אותו בהכנסה החודשית ברוטו.

לדוגמה

New American Funding, מלווה למשכנתאות, מאפשרת ציוני אשראי של 580 בלבד, בעוד הלוואות FHA מבנק גדול אחר, וולס פארגו, דורשות לפחות 600. לחברות משכנתאות מומחים יש הלוואות וג'מבו באיכות גבוהה. הלוואות בתשלום מקדמה של 5% בלבד. כושר האשראי שלך משפיע על הסכום שאתה יכול להפריש לבית.

Related Posts

מאמרים

סמל החטופים

ב"סמל החטופים" צולל המחבר למעמקים העמוקים של נפש האדם, בוחן נושאים של אובדן, ייאוש, תקווה וחוסן. הנרטיב הוא שילוב שובה לב של מתח, מסתורין, רגשות

מאמרים

מדפים מעוצבים

סקירה זו מתעמקת בעולם המדפים המעוצבים, בוחנת את המשיכה האסתטית שלהם, הפונקציונליות וההשפעה על ניצול החלל. המחבר בוחן סוגים שונים של מדפים, חומרי הבנייה שלהם