הגשמה עצמית

מאמרים

מלגת המימוש העצמי SRF היא מסורת הינדית מודרנית שהסתגלה לתרבות המערב ומשכה חברים בינלאומיים. כאשר העולם חוגג היום את יום היוגה הבינלאומי הראשון, חשוב שיזמים ויוגים כאחד יתקדמו בכדי לחקור את ג'ובס ואת המסר של מימוש עצמי של יוגננדה. הסוואמי ההודי בשם Paramahansa Y Logananda ייסד את מלגת המימוש העצמי בסוף שנות התשעים כחלק מקרן היוגה בהודו.

אם אתה גר באינסיניטס, אי אפשר שלא לדעת שהתושבים המקומיים מכנים אותו "מרכז היוגה", או ליתר דיוק, מרכז היוגה של מחוז סן דייגו. הקמת מלגת המימוש העצמי (SRF) כדי להצית מחדש את הלהבה הפנימית של היוגה בקהילה שלנו ובעולם כולו.

 

הינדואיזם מגדיר ידע כידע של האני האמיתי של האדם

הזהות שלנו היא אשליה בגבולות התופעות החומריות. מימוש עצמי פירושו להסיר את השכבות המפוברקות של האישיות שלנו כדי להבין את הטבע האמיתי של עצמנו, את האני האמיתי שלנו ואת האני האמיתי שלנו. זו לא הפעם הראשונה שאנחנו צריכים להסתכל על שדה האישיות, אבל זה אחד ההיבטים החשובים ביותר של העצמי – המימוש בעולם כיום. הכוונה היא ליכולת "לקלף" את הרובד המפוברק הזה של אישיותו כדי להבין את האמת על עצמו, על העצמי הפנימי שלך וזהותו האמיתית כאדם.

תהליך המימוש העצמי – המימוש הוא ייחודי ב 100%, לכן כל שלב כולל השתקפות עצמית ולכן כל שלב בתהליך מוקדש לעצמי.

תהליך המימוש העצמי יכול לכווץ את מרבית הצרכים הנדרשים בדרך כלל למימוש עצמי. כל עוד גם צרכיו של הפרט מסופקים, שום דבר אינו יכול לעמוד בפני הגשמה עצמית.

כדי לחזק את ההערכה העצמית שלו, צריך להיות האומץ ללכת להגשמה עצמית, אפילו מול מכשולים כמו מחלות גופניות ונפשיות.

 

האירועים המתרחשים בתהליך התפתחות רוחנית

שקול את הניתוח הבא של התהפוכות במסע ותמצא דרך ברורה לעצמך – למימוש ודרך לחיים טובים יותר עבור עצמך וסביבתך. כשאתה מתקרב לעצמי האמיתי שלך, תגלה שגם אתה מוכן לעשות שקע ביקום הזה. במאמר זה אפרט על מימוש עצמי מה ואילו צעדים ניתן לנקוט להשגתו. ההגדרה המערבית של הגשמה עצמית היא בעצם היכולת למצות את מלוא הפוטנציאל שלה, לענות על מכלול צרכיה ולתרום לטובת האנושות והחברה. ניתן להשיג מימוש עצמי במישורים שונים, אך הוא אינו כולל בהכרח את מה שאפשר לכנות מישור רוחני. מהי המשמעות הניתנת לרוב ל"המציאות העצמית "ומה זה שמעניק לה משמעות? ללמוד מהטובים ביותר הגשמה עצמית זאת הדרך היעילה ביותר להשיג זאת.

 

הרווחים שיש בהגשמה עצמית

למעשה ישנן תרומות שקשורות למימוש עצמי, אחת מהן, התרומה עצמה, היא כלי חשוב לכך. מימוש עצמי הוא בסופו של דבר מתנת החיים עצמם; אפשר לומר שאפשר לחפש את העצמי, לעבוד לקראתו ולעבוד לקראתו ובסופו של דבר לעבוד לקראתו ולעבוד לקראתו.

 

להתחברת לגרסת העל עם הגשמה עצמית

אם תחליט להתמסר למסע המתמשך של מימוש עצמי תפתח תחושת כבוד אדירה למי שאתה באמת. אם אתה לא בטוח מה זה מימוש עצמי לעזאזל או איך אתה יכול לחוות את זה, היצמד אליו. מימוש עצמי הוא תהליך הכרת מקור החיים; החיים מתחילים ומסתיימים במקור זה. במסע למימוש עצמי, מדובר בגישה לאמת בחיים שקיימת בתוכך.

מימוש עצמי הוא ביטוי שאתה שומע כל הזמן כשעוברים בדרך הרוחנית, באוזן אחת ובשנייה השנייה. 

אולי עדיף להשתמש במונח כדי להבחין בין מימוש עצמי לסוג שני של מימוש עצמי. דודן באינטרנט מגדיר זאת כ"מימוש האפשרות שכל האפשרויות טמונות בתוכך. זה תואם את המאפיינים המיוחסים למסלו (1959) ומספר מימוש עצמי אחר.

 

בלוג חינוך שיעזור לכם עם הגשמה עצמית 

במילים אחרות על הגשמה עצמית, מימוש עצמי היא ההבנה שכל פיסת חייך מכירה אותך באופן שאתה מכיר אותה כרגע. זו מימוש האמת על עצמך והמציאות של כל הדברים שאתה מרגיש מעורב בהם. על ידי התחברות עמוקה עם האני האמיתי שלך עוזרים לך להבין את האמיתות של מי שלא מוגדר על ידך, אתה משוחרר מההרגשה של להרגיש יותר מדי מעצמך, יותר מדי דברים, ומעט מדי ממי שאתה באמת. מימוש עצמי עוזר לך בכך שהוא נותן לך את יכולת לשחרר רגשות משתקים ובמקום לתפוס רגשות מעצימים.

הסבל הנגרם כתוצאה מתקופות של דיכאון ודעיכת החיים הפנימיים מתוגמל בשפע על ידי זרם המחודש של הידע העצמי שמביא לשחרור ולסטר התפתחות האישיות כולה.

Related Posts