דיאטת מלפפונים

מאמרים

קל להבחין שמלפפונים מכילים כמות קטנה של חלבון, ולכן בעת דיאטה, אתה צריך לדעת כמה תפריטים אתה יכול לנסות להכין ולאכול יותר מזונות חלבונים. התזונה דלה מאוד בחלבון, וכאמור, ניתן להוסיף מקורות חלבון.

הדיאטה מורכבת בעיקר ממלפפונים, וכן כמה מזונות עשירים בחלבון כמו ביצים, עוף, דגים ואגוזים. הרעיון מאחורי הדיאטה הוא לאכול מלפפונים כשאתם רעבים, עם אפשרות להוסיף כמויות קטנות של מזון עשיר בחלבון.
למידע נוסף על דיאטת מלפפונים מומלץ לבדוק כאן: be-fit.co.il

הדיאטה מחייבת שתאכלו מלפפונים לאורך כל הדיאטה

כדי לראות תוצאות מצוינות. מזונות לאכול דיאטה זו מחייבת אותך לאכול מלפפונים בכל ארוחה ורוב החטיפים. מזונות שכדאי להימנע מהם אמנם הדיאטה לא מחייבת אותך להימנע ממזונות מסוימים, אבל היא מעודדת אותך להחליף את רוב המזונות במלפפונים.

לרוב הדיאטות אין הגבלות על איך אתה אוכל אותן או כמה אתה אוכל

למרות שכמה גרסאות מחמירות יותר של הדיאטה מגבילות את כמות המלפפון שאתה יכול לאכול. אתה יכול לרדת במשקל בכל גרסה של דיאטת המלפפונים, כי פשוט אין הרבה מזונות מלבד מלפפונים שאתה יכול לאכול, מה שאומר שיש לך סיכוי גבוה יותר לצמצם את צריכת הקלוריות היומית שלך.

זכור כי מלפפונים דלים בחומרים מזינים

מה שאומר שאתה צריך להוסיף חומרים מזינים אחרים לתזונה שלך כדי למנוע מרעב. מלפפונים אמנם מכילים כמויות קטנות של חומרים מזינים, אבל הם אינם מזינים, והקפדה על תזונה כזו עלולה להוביל לחסרים תזונתיים ולבעיות בריאותיות.

מסיבה זו

הדיאטה ממליצה לשלב מלפפונים עם כמה מזונות עשירים בחלבון (1, 2, 3). הדיאטה מציעה לשלב מלפפונים עם מקורות מזון עשירים בחלבון כמו עוף או ביצים, שיספקו לגוף חלבון ושומן. למרות שמומלץ להגביר את התזונה עם חלבונים רזים, אגוזים ומאכלים צפופים ובריאים אחרים למשך שבועיים, מלפפונים הם מקור הפרנסה העיקרי שלך.

מכיוון שמלפפונים הם מים כמזון

אכילתם בטונות לא תגדיל את המשקל, אלא רק עלייה פוטנציאלית בכמות המים. בסופו של דבר, אין בעיות בשימוש במלפפונים כחלק מתזונה מאוזנת; בעיות יכולות להתעורר רק כשהן הופכות למקור הכוח העיקרי שלך. בעוד שמיץ סלרי ומלפפון עשויים להיראות כמפתחות לירידה במשקל, האמת היא שדיאטות דלות קלוריות אלה פשוט אינן יעילות בטווח הארוך.

באופן כללי

אתה יכול לרדת קצת במשקל על ידי הקפדה על דיאטה והימנעות מכל שאר המזונות הלא בריאים. אם אתה עוקב אחר דיאטה קפדנית כדי לרדת במשקל, לעולם אל תדלג על ארוחה דלת קלוריות כמו מלפפון. זה בהחלט יעזור לך להפחית את צריכת הקלוריות שלך ולרדת במשקל.

בנוסף להיותו טעים, הוא גם מועיל ביותר, לא רק לגוף, אלא גם לעור. הוא שימש במיליוני דיאטות או תוכניות ארוחות, וזו הסיבה שהוא מראה שהוא יעיל מאוד לירידה נכונה במשקל.

בשימוש בדיאטות התוצאה מובטחת

מהירה, יעילה ועוזרת לכולם לרדת במשקל. ישנם מספר סוגי דיאטות בהן המלפפון הוא המרכיב העיקרי, במאמר של היום הראינו לכם שלוש דיאטות יעילות. בכתבה של היום נציג לכם 3 דיאטות מלפפונים, תוכלו לבחור את המתאימה לטעמכם ולמצבכם.

בואו נגלה קודם כל למה הדיאטה הזו כל כך מוצלחת והיא בהחלט ההרכב התזונתי של המלפפון

הדבר החשוב ביותר לכל מי שמחפש לנסות את הדיאטה של היום היא כמובן העובדה שמלפפונים מכילים כ-95% מים. מלפפון הוא מקור טוב למים בתזונה שלך והוא יכול להוות עד 40% מסך צריכת המים התזונתית שלך. מלפפון הוא ירק דל מאוד בקלוריות ועתיר מים, ויטמינים ומינרלים, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור דיאטות.

למלפפונים יש מספר תכונות שהופכות אותם למזון אידיאלי לעצור בזמן דיאטה

חיוני לכל תזונה בריאה, מלפפונים הם לא רק מזינים אלא גם נהדרים לשמירה על שובע של הצרכנים. מלבד דיאטה, יש לצרוך מלפפונים בתזונה היומית שכן יש להם יתרונות רבים לבריאות וליופי שלנו. מלפפונים יכולים להוות מקור מצוין לחומרים מזינים בתזונה שלך, אבל אולי הם לא המזון היחיד שאתה אוכל.

אם אתה רוצה להחליף משקאות ממותקים בהרגלי לחות יעילים יותר

מלפפונים בהחלט יכולים לשחק תפקיד מועיל. הוספת מלפפון אחד או שניים לתזונה היומית שלך תעזור לך להישאר בריא. דיאטת המלפפונים תעבוד רק אם תעשה בחירות מזון נבונות עם מלפפונים. לא צריך שיגידו לכם שמלפפונים דלים בקלוריות ויכולים להיות חלק מתזונה בריאה ומאוזנת.

מכל הסיבות הללו

מלפפונים ממלאים ומחליפים מזונות אחרים. בעוד שלדיאטת המלפפונים בהחלט יש את היתרונות שלה, כולל ירידה במשקל, עלויות נמוכות יותר בחנויות מכולת שבועיות ועיכול טוב יותר באמצעות דיאטה פשוטה, יש לה גם חסרונות. עם זאת, אכילת מלפפונים בעיקר במשך 10 ימים היא לא דיאטה שתספק לך רכיבים תזונתיים, שומנים, סיבים וכו'. כל סוגי הדיאטות הללו מתיימרות לעזור לך לרדת משמעותית במשקל תוך פרק זמן קצר, ודיאטת המלפפונים היא אין הבדל.

דיאטת המלפפונים

היא דיאטת הרזיה שמבטיחה לאנשים שעוקבים אחריה לעזור לך לרדת 15 פאונד (7 ק"ג) תוך 7-14 ימים. הציגו את דיאטת המלפפונים… יוזמה לירידה במשקל לטווח קצר שמבטיחה לדיאטטים לרדת 15 קילו באותו מספר ימים. הסוד הוא לשנות את הרגלי האכילה לאחר סיום הדיאטה על ידי הפחתת מזון עמילני, שומנים רוויים, מזון מהיר, ממתקים, מזון מטוגן וכדומה, ולשלב פעילות גופנית בחיי היום יום כדי שלא תחזיר את מה שאיבדת. מִשׁקָל. ניתן לעקוב אחר אפשרויות דיאטה שונות במשך 7-14 ימים ויכולות לגרום לירידה של 15 ק"ג במשקל.

הבסיס לדיאטה זו

הוא סלט מלפפונים, אותו תוכלו לאכול בכמויות בלתי מוגבלות בכל פעם שאתם רעבים. סלט מלפפונים הוא חלק עיקרי בדיאטה הזו וניתן לאכול אותו בכל פעם שאתה רעב, בנוסף למה שבתפריט. מלפפונים הם מזון נהדר לכלול בתזונה היומית שלך כדי לבנות נפח בסלטים ולנשנוש כשצריך משהו פריך. דל בשומן וחלבון, מלפפונים יכולים להיות מקור תזונה טוב אם אתם אוכלים תזונה מאוזנת.

בשל העובדה הפשוטה שמלפפונים דלים בקלוריות ואינם מכילים שומן

שני המרכיבים הללו יעזרו לכם לרדת במשקל במהירות אם תאכלו בעיקר מלפפונים. דיאטה זו לא רק מקדמת ירידה במשקל, אלא גם מקדמת ניקוי רעלים הודות למאפיינים של מלפפונים. הדיאטה אינה מפרטת מזונות שיש להימנע מהם, אך היא אינה מציבה מגבלות על צריכת המלפפונים וקובעת כי יש ליצור את כל הארוחות והחטיפים סביב המלפפונים.

Related Posts

מאמרים

סמל החטופים

ב"סמל החטופים" צולל המחבר למעמקים העמוקים של נפש האדם, בוחן נושאים של אובדן, ייאוש, תקווה וחוסן. הנרטיב הוא שילוב שובה לב של מתח, מסתורין, רגשות

מאמרים

מדפים מעוצבים

סקירה זו מתעמקת בעולם המדפים המעוצבים, בוחנת את המשיכה האסתטית שלהם, הפונקציונליות וההשפעה על ניצול החלל. המחבר בוחן סוגים שונים של מדפים, חומרי הבנייה שלהם